Kód131
Lokalita, , , , , ,
Délka 5 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
8.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Program

  • 1. den:

   Odjezd přes ČR

  • 2. den:

   Ráno návštěva hlavního města Švýcarska Bern, ležícího na skalním výběžku v podhůří Bernských Alp: zvonice s nádherným orlojem Zytglooge, chrám sv. Vincence, radnice, sýpka, Bundeshaus, Einsteinův dům, most Kornhausbrucke… Uvidíte taky turistickou atrakci Bärengraben – příkop s medvědy, kteří jsou symbolem města. Poté zastávka v malém městečku Gruyéres, o kterém Švýcaři tvrdí, že v něm najdete to „nejšvýcarštější Švýcarsko“. Při vstupu do města budete mít pocit, jako by se náhle zastavil čas a vy jste se ocitli na středověkém náměstí, o jehož bezpečnost se stará majestátní středověký hrad z 12. stol. Největším turistickým lákadlem je místní výrobna věhlasného sýra „La Maison du Gruyére“, kde lze sledovat proces výroby krok za krokem. Poté zastávka Montreux na břehu Ženevského jezera, které jsou považovány za klimatické lázně. Odjezd na nocleh.

  • 3. den:

   Ženeva – prohlídka druhého největšího města Švýcarska: Ženevské jezero se 140m vysokým vodotryskem, promenádami a parky kolem, květinové hodiny, katedrála sv. Petra, gotický kostel sv. Marie Magdaleny, Maison Mallet (bývalý biskupský palác), zeď reformátorů, městská brána a zbrojnice. Poté Chamonix, světoznámé centrum alpinismu a zimních sportů v Savojských Alpách. Zde možnost výjezdu visutou lanovkou pod nejvyšší horu Evropy Mont Blanc na Aiguille du Midi (3842m) nebo zubačkou k ledovci Mer des Glaces. V podvečer procházka po malebném Annecy, kterému se také říká francouzské Benátky. Nádherné staré město, rozprostřené kolem četných kanálů a průplavů vybíhajících z jezera Annecy, které si uchovalo kouzlo středověku. Nocleh.

  • 4. den:

   Cesta kolem Interlaken do horského střediska Grindenwaldu, odkud je možno podniknout výjezd zubačkou na Kleine Scheidegg (2061m.n.m) – vysokohorský průsmyk v oblasti Berner Oberland odkud se skýtají krásné výhledy na panorama Bernských Alp s velikány Eiger,Mönch Jungfrau. Nebo možnost návštěvy zajímavé soutěsky Gletscherschlucht, která byla vytvořena ledovcovou říčkou tekoucí na jejím dně. Poté odjezd do Luzernu – města na Vierwaldstättském jezeře, kde překrásné panorama okolních hor v čele s horami Pilatus a Rigi podtrhuje jeho malebnost. Prohlídka historického jádra, které tvoří Vinný trh (Weinmarkt) a Obilný trh (Kornmarkt) s radnicí a měšťanskými domy zdobenými freskami, Kappelbrucke, Spreuerbrücke, ze kterého se naskýtá krásný výhled na staré město a hradby s 9 věžemi. Uvidíte také symbol Luzernu – Lví památník. Velkým zážitkem je návštěva Ledovcové zahrady, kde se nalézají zkameněliny a pozůstatky z doby ledové. Poté osobní volno. Zpáteční cesta do ČR.

  • 5. den:

   Návrat do ČR.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/3 Doprava
  1311 (St) 21.8.2024 - (Ne) 25.8.2024 10.590 Kč 11.590 Kč Doprava Autobus

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  1311  (St) 21.8.2024(Ne) 25.8.2024 (St) 21.8.2024 - (Ne) 25.8.2024 8.990 Kč 9.990 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelu typu Campanile *** nebo podobném
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, lanovky a místní taxy
  • 2x kontinentální snídaně 890 Kč
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 300 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Recenze 8


  1. Dobrý den, Chceme mockrát poděkovat Vaší CK za možnost v této „ bláznivé době “ zúčastnit se tohoto zájezdu v termínu 19.8. – 23.8. 2020. Vše jako vždy na nejvyšší úrovni. Zvláštní dík pro „pozitivní proud energie“ pod jménem Katka, vždy svým výkladem předvídala všechny otázky, před každým zastavením jsme věděli, kde co je. V rámci možností dost času na osobní volno a také možnost vidět nejzajímavější místa v rámci společné procházky. Velký dík také Janě za trpělivost k tisícům otázek a pánům řidičům za dobrou kávu a perfektní jízdu. Přesně tak má vypadat výlet, na který se lidé těší. Tento výlet bude uložen do krabičky krásných zážitků. Děkujeme moc a budeme se těšit na další dobrodružství. Valerie a Vladislav
  2. Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za vyjímečný zážitek z cesty do Švýcarska. Studenti ještě dnes žijí nevšedními dojmy z úchvatné přírody a kouzelných míst, které jsme během zájezdu navštívili. Samozřejmě, měli jsme obrovské štěstí, tak nádherné počasí se každému nevydaří. Zároveň bychom chtěli ještě jednou poděkovat řidičům, kteří byli spolehliví a úžasně spolupracovali.
  3. Velké poděkování za krásný zájezd do Alp. Velké díky patří paní průvodkyni Katce i oběma pánům řidičům.
  4. Dobrý den, chci poděkovat CK WISNAR za krásný zájezd do ŠVÝCARSKÝCH A FRANCOUZSKÝCH ALP. Vše bylo stoprocentní – počasí, průvodce i doprava. Ještě jednou děkuji.
  5. Dobrý den, děkujeme za vydařený zájezd, včetně objednávky počasí 🙂 Budeme se těšit na další výlet s vaší cestovní kanceláří.
  6. Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za překrásný zájezd, prostředí Švýcarských a Francouzských Alp je opravdu kouzelné, chvílemi jsem snad ani nedýchala. Kačenka je naprosto úžasná, pozdravujte ji, prosím, ode mě.
  7. Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd Švýcarské a Francouzské Alpy. Zájezd byl výborně připravený a organizovaný, paní průvodkyně Katka skvělá, autobus a řidiči výborní. Také počasí nám přálo. Ještě jednou děkujeme za krásné zážitky a přejeme mnoho spokojených klientů. Už teď se těšíme na další zájezd s Wisnarem.
  8. Dobrý den, chtěly bychom touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd „Švýcarské a Francouzské Alpy“ ve dnech 14.8. – 18.8.2019. Zájezd byl velmi vydařený: kdy se komu podaří mít dopoledne vyhlídkovou plavbu ve Švýcarsku po Ženevském jezeře a odpoledne prožívat ve Francii vyhlídku na nejvyšší hoře v Evropě. Prostě zážitek, a to nebyl jediný, co zastavení, to nádhera. Kačenka opět nezklamala, jako vždy velmi ochotná, milá, usměvavá, jedním slovem bezva!!! Páni řidiči Péťa a Andrej příjemní, ochotní, zábavní, skvělí profesionálové, prostě pánové na svém místě. Děkujeme jim za skvělou a bezpečnou jízdu. Byla zde i velmi dobrá parta, poznaly jsme nové kamarádky. Jely jsme s vámi již poněkolikáté a opět jste nezklamali, a proto se už těšíme na příští rok s vámi.

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *