Kód131
Lokalita, , , , , ,
Délka 5 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
7.590 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Program

  • 1. den:

   Odjezd dle nástupních míst přes ČR.

  • 2. den:

   Ráno návštěva hlavního města Švýcarska Bernu, který leží na skalním výběžku v podhůří Bernských Alp. Prohlídka centra: zvonice s nádherným orlojem Zytglooge, chrám sv. Vincence, radnice, sýpka, Bundeshaus, Einsteinův dům, most Kornhausbrucke. Uvidíte taky příkop s medvědy – Bärengraben, jež jsou symbolem města. Poté zastávka v městečku Gruyéres, o kterém se tvrdí, že v něm najdete to „nejšvýcarštější Švýcarsko“. Při vstupu do města budete mít pocit, jako by se náhle zastavil čas a vy jste se ocitli na středověkém náměstí, o jehož bezpečnost se stará majestátní hrad. Zážitkem je exkurse ve výrobně věhlasného sýra „La Maison du Gruyére“. Poté zastávka v klimatických lázních Montreux na břehu Ženevského jezera. Odjezd na nocleh.

  • 3. den:

   Chamonix – vyhledávané horské středisko a světoznámé centrum alpinismu a zimních sportů v Savojských Alpách. Velkým zážitkem je výjezd lanovkou pod nejvyšší horu Evropy Mont Blanc na Aiguille du Midi (3842m). Případně  zubačkou k ledovci Mer des Glaces. Poté odjezd do malebného Annecy, kterému se říká francouzské Benátky. Nádherné staré město rozprostřené kolem četných kanálů vybíhajících z jezera Annecy si uchovalo kouzlo středověku. Podvečer  Ženeva – prohlídka druhého největšího města Švýcarska. Uvidíte Ženevské jezero s vodotryskem, květinové hodiny, katedrálu sv. Petra, gotický kostel sv. Marie Magdaleny, Maison Mallet, zeď reformátorů, městskou bránu i zbrojnici. Nocleh.

  • 4. den:

   Cesta kolem Interlaken do horského střediska Grindenwaldu, odkud je možno podniknout výjezd zubačkou na Kleine Scheidegg (2061m.n.m) pod Jungfrau. Nabízí se odsud krásné výhledy na panorama Bernských Alp s velikány Eiger, Mönch a Jungfrau. Alternativně možnost procházky soutěskou Gletscherschlucht vytvořenou ledovcovou říčkou. Pak přejezd do Luzernu na Vierwaldstättském jezeře, kde překrásné panorama okolních hor v čele s horami Pilatus a Rigi podtrhuje jeho malebnost. Procházka malebným centrem, které tvoří Vinný trh – Weinmarkt a Obilný trh – Kornmarkt, radnice, měšťanské domy zdobené freskami. Z mostů Kappelbrucke a Spreuerbrücke se naskýtá krásný výhled na staré město a hradby s 9 věžemi. Uvidíte také Lví památník – symbol Luzernu. Velkým zážitkem je návštěva Ledovcové zahrady, kde se nalézají zkameněliny a pozůstatky z doby ledové. Poté osobní volno. Zpáteční cesta do ČR.

  • 5. den:

   Návrat do ČR.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  1311 (St) 21.8.2024 - (Ne) 25.8.2024 10.590 Kč 11.590 Kč Doprava Autobus
  1312 (St) 20.8.2025 - (Ne) 24.8.2025 10.990 Kč 11.990 Kč Doprava Autobus

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  1311  (St) 21.8.2024(Ne) 25.8.2024 (St) 21.8.2024 - (Ne) 25.8.2024 VYPRODÁNO! 7.590 Kč Doprava Autobus
  1312  (St) 20.8.2025(Ne) 24.8.2025 (St) 20.8.2025 - (Ne) 24.8.2025 8.990 Kč 9.990 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelu typu Campanile *** nebo podobném
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, lanovky a místní taxy
  • 2x kontinentální snídaně 890 Kč
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 300 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Recenze 8


  1. Dobrý den, Chceme mockrát poděkovat Vaší CK za možnost v této „ bláznivé době “ zúčastnit se tohoto zájezdu v termínu 19.8. – 23.8. 2020. Vše jako vždy na nejvyšší úrovni. Zvláštní dík pro „pozitivní proud energie“ pod jménem Katka, vždy svým výkladem předvídala všechny otázky, před každým zastavením jsme věděli, kde co je. V rámci možností dost času na osobní volno a také možnost vidět nejzajímavější místa v rámci společné procházky. Velký dík také Janě za trpělivost k tisícům otázek a pánům řidičům za dobrou kávu a perfektní jízdu. Přesně tak má vypadat výlet, na který se lidé těší. Tento výlet bude uložen do krabičky krásných zážitků. Děkujeme moc a budeme se těšit na další dobrodružství. Valerie a Vladislav
  2. Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za vyjímečný zážitek z cesty do Švýcarska. Studenti ještě dnes žijí nevšedními dojmy z úchvatné přírody a kouzelných míst, které jsme během zájezdu navštívili. Samozřejmě, měli jsme obrovské štěstí, tak nádherné počasí se každému nevydaří. Zároveň bychom chtěli ještě jednou poděkovat řidičům, kteří byli spolehliví a úžasně spolupracovali.
  3. Velké poděkování za krásný zájezd do Alp. Velké díky patří paní průvodkyni Katce i oběma pánům řidičům.
  4. Dobrý den, chci poděkovat CK WISNAR za krásný zájezd do ŠVÝCARSKÝCH A FRANCOUZSKÝCH ALP. Vše bylo stoprocentní – počasí, průvodce i doprava. Ještě jednou děkuji.
  5. Dobrý den, děkujeme za vydařený zájezd, včetně objednávky počasí 🙂 Budeme se těšit na další výlet s vaší cestovní kanceláří.
  6. Dobrý večer, chtěla bych poděkovat za překrásný zájezd, prostředí Švýcarských a Francouzských Alp je opravdu kouzelné, chvílemi jsem snad ani nedýchala. Kačenka je naprosto úžasná, pozdravujte ji, prosím, ode mě.
  7. Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd Švýcarské a Francouzské Alpy. Zájezd byl výborně připravený a organizovaný, paní průvodkyně Katka skvělá, autobus a řidiči výborní. Také počasí nám přálo. Ještě jednou děkujeme za krásné zážitky a přejeme mnoho spokojených klientů. Už teď se těšíme na další zájezd s Wisnarem.
  8. Dobrý den, chtěly bychom touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd „Švýcarské a Francouzské Alpy“ ve dnech 14.8. – 18.8.2019. Zájezd byl velmi vydařený: kdy se komu podaří mít dopoledne vyhlídkovou plavbu ve Švýcarsku po Ženevském jezeře a odpoledne prožívat ve Francii vyhlídku na nejvyšší hoře v Evropě. Prostě zážitek, a to nebyl jediný, co zastavení, to nádhera. Kačenka opět nezklamala, jako vždy velmi ochotná, milá, usměvavá, jedním slovem bezva!!! Páni řidiči Péťa a Andrej příjemní, ochotní, zábavní, skvělí profesionálové, prostě pánové na svém místě. Děkujeme jim za skvělou a bezpečnou jízdu. Byla zde i velmi dobrá parta, poznaly jsme nové kamarádky. Jely jsme s vámi již poněkolikáté a opět jste nezklamali, a proto se už těšíme na příští rok s vámi.

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *