Kód172
Lokalita,
Délka 4 dny
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
14.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Poznejte romantiku  Paříže a zažijte úžasný prodloužený víkend s průvodcem, který vám ukáže nejzajímavější místa jako jsou Eiffelova věž, katedrála Notre Dame, nejznámější galerii na světě Louvre nebo čtvrť Monmartre s bazilikou  Sacré Coeur a  červeným mlýnem Moulin Rouge. Užijete si plavbu po Seině a  vychutnáte atmosféru malých kavárniček. Budete také se toulat Paříži a objevovat její zákoutí, které jsou jen na dosah od turisticky známých míst, které Vám ukáží,  o čem ta  Paříž vlastně je. Vaše mozaika poznávání Paříže se může naplnit …. Tak AU REVOIR  ET A BIENTOT A PARIS!

  Program

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, po příletu do Paříže, transfer na hotel a ubytování. Poté se vydáme na prohlídku města s průvodcem romantickými zákoutími  čtvrti Montmartre. Navštívíme bělostnou baziliku Sacré Coeur, odkud je úchvatný výhled na Paříž. Je to odsud jen co by kamenem dohodil ke stylovým kavárničkám a restauracím, které se nalézají kolem náměstí malířů Place de la Tertre, kde budete mít příležitost posedět si u skleničky vína, ochutnat  známé crépe, či jiné speciality. Podíváme se také ke slavnému kabaretu Moulin Rouge. Návrat na hotel, nocleh.

  • 2. den:

   Tento den začneme prohlídku v samém historickém jádru Paříže v Latinské  čtvrti, která vás okouzlí svou atmosférou. Projdeme se Luxemburskými zahradami kde uvidíte Luxemburský palác. Pak se vydáme k Pantheonu a kostelu St. Étienne du Mont. Na Bulváru Saint-Michel spatříme významnou universitu Sorbonnu a Musée de Cluny. Na Ile du Cité uvidíme středověký palác a bývalé vězení La Conciergerie a také klenot gotické architektury St. Chapelle, která je ukrytá v areálu Justičního paláce. Prohlédnete si fascinující gotický chrám Notre Dame proslavený románem Victora Huga. Poté radnice – Hotel de Ville, Centrum G. Pompidou a bývalé břicho Paříže Les Halles. V této oblasti je spousta příležitostí zajít si na dobrý oběd. Pak kolem kostela St. Eustach, staré Burzy a Palais Royal. Procházku zakončíme u muzea Louvre a vy budete mít dostatek času na jeho prohlídku. Louvre vám nabídne  cestu časem do dob Egypta, sumerské civilizace, renesance a vším mezi tím. Mimo slavného obrazu Mony Lisy můžete nahlédnout i do sbírek Napoleona Bonaparta. Pod skleněnou pyramidou v Louvre zažijete pocit až mírné závisti nad tím, kolik památek si pro sebe jeden národ díky své koloniální moci dokázal nashromáždit. Nachází se jich zde tolik, že vstupné lze považovat za jednu z nejlepších investicí v Paříži. Zájemci mohou navštívit i muzeum Orsay s díly proslulých impresionistů. Večer možnost romantické plavby lodí po Seině. Večer návrat na hotel, nocleh.

  • 3. den:

   Zahájíme návštěvou dominanty Paříže Eiffelovy věže, budete mít příležitost stanout až na jejím vrcholu a zažijete opravdu nezapomenutelný výhled na Paříž. Procházkou přes Martova pole dojdeme k Vojenské akademii a Invalidovně, kde je pohřben císař Napoleon Bonaparte. Pak přes nejkrásnější most na Seině Most Alexandra III. kolem Malého a Velkého paláce přijdeme na nejznámější bulvár – Champs Elysées, kde je mnoho obchodů a vy si zde můžete pořídit něco pro potěšení…. Na jednom konci uvidíte monumentální Vítězný oblouk, na druhém náměstí Concorde s egyptským obeliskem z Luxoru a Elysejským palácem (sídlo prezidenta). Nedaleko se nalézá kostel Marie Magdaleny, Bulvár  Kapucínů a majestátní Opera. V okolí se nalézají prestižní obchodní domy jako je Galerie Lafayette a Printems. Večer se přesuneme k mrakodrapu Tour Montparnasse, z jehož vyhlídky uvidíte Paříž z jiného pohledu a při kterém si uvědomíte, jak je toto „město světla“ nekonečně rozsáhlé.  Návrat na hotel, nocleh.

  • 4. den:

   Moderní čtvrť La Défense se skvosty součastné architektury. Možnost individuálního volna dle časových dispozic. Transfer na letiště. Odlet zpět.

  Odlety a další informace

  • Praha
  • Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a  okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu před odjezdem.
  • V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem  se sejít  na určeném místě srazu. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.
  • Charakteristika 3 lůžkového pokoje: za 3 lůžkový pokoj je považován dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Přistýlkou může být pohovka, rozkládací gauč, palanda či lehátko.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2Pokoj 1/2 Doprava
  1722 (Čt) 16.5.2024 - (Ne) 19.5.2024 17.990 Kč 19.990 Kč 21.990 Kč Doprava Letecky
  1723 (Čt) 15.8.2024 - (Ne) 18.8.2024 17.990 Kč 19.990 Kč 21.990 Kč Doprava Letecky
  1724 (Čt) 17.10.2024 - (Ne) 27.10.2024 17.990 Kč 19.990 Kč 21.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2Pokoj 1/2 Doprava
  1722  (Čt) 16.5.2024(Ne) 19.5.2024 (Čt) 16.5.2024 - (Ne) 19.5.2024 VYPRODÁNO! VYPRODÁNO! VYPRODÁNO! Doprava Letecky
  1723  (Čt) 15.8.2024(Ne) 18.8.2024 (Čt) 15.8.2024 - (Ne) 18.8.2024 VYPRODÁNO! VYPRODÁNO! VYPRODÁNO! Doprava Letecky
  1724  (Čt) 17.10.2024(Ne) 20.10.2024 (Čt) 17.10.2024 - (Ne) 20.10.2024 14.990 Kč 15.990 Kč 17.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Paříž - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Malé kabinová zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
  • 3 x ubytování v hotelu **IBIS budget, *** IBIS, Campanile nebo podobném v dostupnosti metra
  • Česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Přesun z letiště na hotel a zpět, dopravu metrem, vstupy, místní taxy
  • Hotel** 3 x snídaně 1490 Kč
  • Hotel*** 3 x snídaně 1790 Kč
  • Velké kabinové zavazadlo 1000 Kč

  Napsat recenzi

  Recenze 2


  1. Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu do Paříže, který vedla paní Katka. Ještě jednou chci poděkovat Vám, jako společnosti , ale zvláště pak paní Katce. Byla úžasná, milá, příjemná a její výklad a provedení Paříží nemá konkurenci. Manžel s Vaší společností jede v červnu do Normandie, tak se má určitě také na co těšit a určitě Vás budu dále doporučovat svým známým. Přeji hezký den a ještě jednou děkuji za krásný výlet.
  2. Jarní výlet do Paříže byl naprosto skvělý. Díky úžasné průvdokyni Katce, která ví neuvěritelné množství zajímavostí, byl zájezd velmi příjemný. Též jsme méli příjemnou skupinku lidí a bylo vše fajn. Trochu nás bolely nožky, ale památky byli nezapomenutelné. Díky moc, příště určitě záse rádi vyrazíme s Wisnarem a budeme si přát s sebou Katku:-) 🌺

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *