Kód134
Lokalita,
Délka 6 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
8.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Program

  • 1. den:

   Odjezd přes ČR, SRN do Francie.

  • 2. den:

   Ráno příjezd do Paříže. Velká okružní jízda: Bastilla, Hotel de Ville, Rivoli, Place de la Concorde, Pont de Caroussel, Orsay. Procházka městem s průvodcem: Orsay, Institut de France, St. Germain des Prés, St. Sulpice. Latinská čtvrť: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, St. Étienne du Mont, univerzita Sorbonna, Musée de Cluny, bulvár Saint Michel, čtvrtí kolem St. Severin. Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Poté Hotel de Ville, kulturní centrum G. Pompidou, Les Halles – bývalé břicho Paříže, St. Eustach, Burza, Palais Royal, Louvre, Tuilleries. Osobní volno, možnost návštěvy muzeí a galerií: Orsay se sbírkou impresionistů, Louvre se slavnou Monou Lisou od Leonarda da Vinci a dalšími uměleckými skvosty a sbírkami z celého světa. Nocleh.

  • 3. den:

   Hlavní město Normanského vévodství Rouen, procházka malebným centrem: katedrála, hrázděné domy, středověký špitál, palác, náměstí Vieux Marché, kde byla upálena Jana z Arcu. Odjezd na Alabastrové pobřeží do přímořského Étretatu s úžasnými křídovými útesy. Pont Normandie – unikátní most nad ústím řeky Seiny do Atlantského oceánu. Honfleur – malebný historický přístav s hrázděnými domy a příjemnou atmosférou. Nocleh.

  • 4. den:

   Zastávky na invazních plážích (6.6.1944). Arromanches (umělý přístav Mullberry, museum, vystavená technika např. tank Sherman, Half Track, PaK 88,…), německá baterie des Longues se 150 mm kanóny Škoda, Omaha Beach s americkým památníkem u Colleville…Odpolední návštěva Mont St.Michel, unikátního opevněného kláštera na hoře, uprostřed mocným přílivem zaplavovaných mělčin. Přes bretonské pohraniční Fougéres s impozantním hradem. Nocleh.

  • 5. den:

   Kolem Chartres do Paříže. Eiffelova věž – osobní volno na prohlídku. Pak procházka: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona, přes z most Alexandra III., nejhezčí nad Seinou až na nám. Svornosti, které je největší v Paříži. Osobní volno, možnost návštěvy muzeí nebo nákupů na Champs Elysées nebo na obchodní ulici Rivoli. Večer fakultativně možnost projížďky lodí po Seině. Zpáteční cesta Francií a Německem.

  • 6. den:

   Návrat do ČR.

  Informace

  Ubytování v hotelech PREMIERE CLASSE s vlastním sociálním zařízením na pokoji

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  1341 (Út) 13.8.2024 - (Ne) 18.8.2024 12.990 Kč 13.990 Kč Doprava Autobus

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  1341  (Út) 13.8.2024(Ne) 18.8.2024 (Út) 13.8.2024 - (Ne) 18.8.2024 VYPRODÁNO! 9.990 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • 3x ubytování v hotelu PREMIERE CLASSE nebo podobném
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce
  • zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, místní taxy, vjezd do historické Paříže, 3x snídaně: 1490 Kč
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 300 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *