Kód620
Lokalita, ,
Délka 7 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
48.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Poznejte MIAMI – tropický ráj v jižní části Floridy – místo kde se plní sny. Užijte si pestrost a bezprostřednost Ocean Drive, Art Deco Distrikt, Lincoln  Road, South Beach, Miami Dowtown, či Little Havana – každé stojí za to odhalit a naplno si jej vychutnat.

  Zájezd je realizován v menší skupině se zkušeným českým průvodcem. Tato kratší verze je vhodná pro klienty, kteří mají méně volna a touží poznat Miami v průběhu kratšího 7 denního zájezdu.

  Program

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

  • 2. den:

   SOUTH BEACH – poznáte jednu z nejvyhlášenější části Miami Beach. Procházka povede po Art Deco Distrikt. Na proslulé ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen, proslavené v celé řadě filmů a kouzelné palmové parky. South Beach je  stvořené pro zábavu, kde den a noc nikdy nekončí. Ulice jsou lemované bary, restauracemi i kabarety, a tyto místa si budete moci užívat každý  den. Odpoledne se můžete těšit na pláže, moře a odpočinek. Nocleh.

  • 3. den:

   MIAMI – vydáme se do Miami Downtown se supermoderními stavbami a mrakodrapy, které kontrastují mořské zátoce. Zážitkem bude jízda vysutou dráhou vedoucí centrem města. Užijete si Bayside Marketplace s jeho obchůdky a bary. V parku Bayfront spatříte John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v Brickell City Centre.

   Odpoledne navštívíme LITLLE  HAVANA, kde okusíte jak chutná Kuba. Čilý pouliční ruch, všude přítomná latino hudba, typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky doutníky. A také kohouti procházející se  středem ulic. V Domino parku shlédnete kubánce pohroužené do stolových her. Můžete zde ochutnat pravou kubánskou kuchyň a kávu, karibský rum či výtečný koktejl. V pozdní odpoledne návrat na hotel, volno, nocleh.

  • 4. den:

   KEY WEST – celodenní fakultativní výlet na ostrov, jež je perlou Floridských ostrovů a panuje zde úžasná karibská atmosféra. Cesta vede přes oceán nad průhlednými vodami Atlantiku a Mexického zálivu po unikátní silnici Overseas Highway. Cestou uvidíte krásné přírodní scenérie, milionové stavby, typické americké domy jako z hollywoodských filmů a nejluxusnější auta. Na chvíli se vám může zdát, že jste součástí světa, o kterém alespoň občas každý sní.

   Vyfotíte se u Southernmost Pointnejjižnějšího bodu USA. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě Duval Street kolem domů stavěných v karibském stylu, plnou pestrých obchodů, pubů, barů a restaurací i muzeí. Shlédnete také rozlehlé Mallory Square. Podíváte se na dům Ernesta Hemingwaye a Little White House, jež byl residencí amerických prezidentů. Můžete vyzkoušet typický Lime Pie, skvělé koktejly a užívat si zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat na hotel pozdě večer, nocleh.

  • 5. den:

   Národní park EVERGLADES s pověstnými aligátory – půldenní fakultativní výlet. Uvidíte nejznámější přírodní oblast, která je tvořena subtropickou divočinou s jedinečnou flórou a faunou. Na vznášedle se projedete po hladině vodní džungle a můžete obdivovat rozlehlé mokřiny, kde žijí krokodýli, leguáni, hadi, vodní ptáci. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění. Nocleh.

  • 6. den:

   Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  • 7. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  Informace

  Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA „ESTA“ vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 21 USD, hradí se platební kartou. Důležité: Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK bez dalších finančních či právních nároků na CK.

  Let je realizován s 1 přestupem renomovanou leteckou společností. Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

  Doporučení leteckých společností ohledně připojištění pro krytí důsledku eventuálních opatření vázaných ke COVID-19: Nakolik v dnešní době jsou důsledky eventuálních Covidových restrikcí obecně známy, každý z cestujících s nimi dle právního názoru leteckých společností musí počítat. Z tohoto důvodu letecké společnosti doporučují aby každý klient uzavřel příslušné pojištění kryjící náklady za eventuální neuskutečnění cesty z důvodu možného zavedení restrikcí nebo karanténních opatření a s ní spojenou cenou letenky či dalšími náklady.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním oddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDUFotografie z roku 2019

  Zájezd z roku 2019

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6201 (Čt) 6.2.2025 - (St) 12.2.2025 59.990 Kč 64.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6201  (Čt) 6.2.2025(St) 12.2.2025 (Čt) 6.2.2025 - (St) 12.2.2025 48.990 Kč 52.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 5 x ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvící průvodce
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 32$
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 80$. Tipy a vstupy
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Key West 120$, Everglades 75$, Orlando a Kennedyho vesmírné centrum 320$, Bahamy od 300$ (ceny s mohou měnit)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí od 5500 Kč za 2lůžkový pokoj a noc
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 4.000 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *