Kód621
Lokalita, ,
Délka 10 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
60.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  USA – FLORIDA – MIAMI BEACH – utečte zimě za sluncem

  letecký zájezd v malé skupině s českým průvodcem 

  Poznejte MIAMI – tropický ráj jižní části Floridy a užijte si letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima.

  Dopřejte si pláže v MIAMI BEACH, kde je božské klima, kokosové palmy a tyrkysové moře.

  Nechte se unést SOUTH BEACH a barevným Art Deco District, kde život nekončí ani v nočních hodinách.  Okouzlí vás zdejší temperament a omámí vyhlášené koktejly.

  Poznejte MIAMI DOWTON se třpytícími mrakodrapy.

  Užijte si atmosféru LITLLE HAVANA vonící kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina.

  Seznamte se jedinečnou faunou a flórou v NP EVERGLADES v jehož lagunách poplujete na vznášedlech  a pozorovat aligátory, jež plavou kolem.

  Objevte nejjižnější část Floridy – ostrov KEY WEST, cesta vede po Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

  Zájemci si mohou dopřát také výlet do ORLANDA a Kenedyho hvězného centra či na BAHAMY.

  Program

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun – 6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno. Nocleh.

  • 2. den:

   Prohlídka nejstarší části Miami Beach – South Beach a Art Deco Distrikt se zajímavou historií. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park. Na proslulé ulici Ocean Drive budete obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně. Nevynecháme Espagnola Way, Lincoln Road – pěší zónu plnou obchodů, butiků, restaurací a kaváren a další zajímavosti. Odpoledne volno u moře. Nocleh.

  • 3. den:

   Prohlédneme si MIAMI DOWTOWN, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, přístavu a všude přítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projížďce Metromoverem vedoucí nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu a Freedom Tower. Uvidíte panorama mrakodrapů Financial Distrikt.

   Příjemným osvěžením bude návštěva Bayside Marketplace, procházka po nábřeží jachetního přístavu a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Poté oceníte zastávku v moderním Brickell City Centre, kde bude příležitost na oběd.

   Odpoledne se můžete těšit na LITLLE HAVANA, kde se budete chvíli cítit jako na Kubě. Shlédnete typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly i obchůdky s doutníky.  Domino park, kde kubánští důchodci hrají svou národní hru a také kohouty procházející se středem ulic. Neosvěžit se osvěžujícím kubánským koktejlem, případně neochutnat typickou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, a kubánskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku.                                                                                   V pozdní odpoledne návrat na hotel, volno u moře. Nocleh.

  • 4. den:

   Volno v Miami Beach, koupání a slunění. Zájemci mohou nakupovat. Nocleh.

  • 5. den:

   Ostrov KEY WEST – celodenní fakultativní výlet do nejjižnějšího bodu USA, kde vládne karibská atmosféra. Zajímavá je cesta po unikátní silnici Overseas Highway jež vede nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Prohlídneme si nejzajímavější místa ostrova, vyfotíte se u Southernmost Point – nejjižnějším bodě USA odkud je to do Havany pouhých 140 km. Shlédnete dům spisovatele Ernesta Hemingwaye i Little White House, jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Projdete se po Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu plnou pestrých obchodů, kaváren a restaurací. Nemineme centrální Mallory Square. Budete mít možnost vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a nasávat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer. Nocleh.

  • 6. den:

   Zájemci se mohou vydat do moderní rezidenční oblasti Sunny Isles Beach, kde uvidíte známé mrakodrapy jako Porsche Design Tower, Armani Tower, Trump Tower. Návštěva Shopping Mall Adventura.  Odpoledne volno a relax na plážích. Nocleh.

   Pro zájemce o kosmonautiku a vesmír je alternativou celodenní fakultativní výlet: ORLANDO – Kennedyho vesmírné centrum. Návrat pozdě v noci.

  • 7. den:

   BAHAMSKÉ OSTROVY – oblíbený celodenní fakultativní výlet lodí. Na Bahamách si užijete koupání a odpočinek na bílých plážích. Návrat zpět pozdě večer. Nocleh.

   Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění, případně nákupy.

  • 8. den:

   Národní park EVERGLADES – půldenní fakultativní výlet. NP je tvořen nejrozlehlejší subtropickou divočinou v celém USA s jedinečnou flórou a faunou. Uvidíte rozlehlé mokřiny, kde žijí krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Návrat na hotel, poté volno, koupání, nákupy. Nocleh.  Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění, případně nákupy.

    

  • 9. den:

   Dopoledne volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic transfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  • 10. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  Informace

  Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk. Cestující potřebuje platný biometrický pas a splnění podmínek registrace pro vstup do USA „ESTA“ vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 21 USD. Hradí se platební kartou. Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.Doporučení leteckých společností ohledně připojištění pro krytí důsledku eventuálních opatření vázaných ke COVID-19: Nakolik v dnešní době jsou důsledky eventuálních Covidových restrikcí obecně známy, každý z cestujících s nimi dle právního názoru leteckých společností musí počítat. Z tohoto důvodu letecké společnosti doporučují aby každý klient uzavřel příslušné pojištění kryjící náklady za eventuální neuskutečnění cesty z důvodu možného zavedení restrikcí nebo karanténních opatření a s ní spojenou cenou letenky či dalšími náklady.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza, CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK, bez dalších finančních a právních nároků.

  Let je realizován renomovanými leteckými společnostmi  s 1 přestupem. Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

   

  Program lze doplnit o další možnosti

  Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon – kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace.

  *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě.

  *Jungle Island – unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU

  Fotografie z roku 2019

  Zájezd z roku 2019

  Florida 14.03. – 23.03.2018

  Florida 05.02. – 14.02.2018

   

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6211 (Čt) 6.2.2025 - (So) 15.2.2025 69.990 Kč 75.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6211  (Čt) 6.2.2025(So) 15.2.2025 (Čt) 6.2.2025 - (So) 15.2.2025 60.990 Kč 62.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 8 x ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvící průvodce
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky spojené se vstupem na území USA – ESTA představují aktuálně 21 USD
  • MHD v Miami: 32 $
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$ za týden. Tipy a vstupy.
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Key West 120$, Everglade 75$, Orlando a Kennedyho hvězdné centrum 320$, Bahamy od 300$ (ceny se mohou měnit)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí od 5500 Kč na 2lůžkový pokoj a noc
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 4.000 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *