Kód623
Lokalita, ,
Délka 16 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
76.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Užijte si Vánoce a Silvestr v MIAMI – tropickém ráji jižní části Floridy a užijte si letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. 
  Dopřejte si exotiku MIAMI BEACH na bílých plážích, s tyrkysovým mořem a kokosovými palmami, kde vládne božská atmosféra. 
  Poznejte MIAMI DOWTON se třpytícími mrakodrapy. Vychutnejte si atmosféru LITLLE HAVANA vonící kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina a salsy.
  Navštivte národní park EVERGLADES s jedinečnou faunou a flórou v jehož lagunách se můžete prohánět na vznášedlech nad hlavami aligátorů.
  Vydejte se užít si den na Bahamách!
   Objevte nejjižnější část Floridy – ostrov KEY WEST, užijte si cestu po Overseas Higway vedoucí nad oceánem, kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

  Program

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

  • 2. den:

   South Beach a Art Deco Distrikt – prohlídka nejstarší části Miami Beach. Procházka povede přes kouzelné palmové parky jako je Lummus Park. Na proslulé ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor či Colony a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Shlédnete také Espagnola Way a další zajímavosti. Prohlídku ukončíme na Lincoln Road v oblasti centrální pěší zóně, plné obchodů, restaurací, kaváren a butiků.

   Odpoledne volno u moře, slunění, koupaní. Nocleh.

  • 3. den:

   MIAMI DOWTOWN – kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všude přítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem jež vede nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu, Freedom Tower a shlédnete mrakodrapy Financial Distriktu.

   Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky a bary. Na okraji parku Bayfront uvidíte John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Oceníte zastávku v moderním Brickell City Centre, kde bude příležitost na občerstvení.

   Odpoledne LITLLE HAVANA, kde se budete chvíli cítit jako na Kubě. Zajímavé jsou zde typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky. Nemineme Domino park, kde kubánští důchodci hrají svou národní hru. Všude přítomné kohouty se zde procházející středem ulic. Můžete ochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou kubánskou zmrzlinu nebo božskou kubánskou kávu. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. V pozdní odpoledne návrat na hotel, volno. Nocleh.

  • 4. den:

   Zájemci se mohou projít na South Point Miami Beach – kouzelný park a úchvatné vyhlídky na panorama Miami, ostrovy Star, Palm, Fisher Island a na ostrov Key Biscayne. Odpoledne volno, koupání a slunění. Nocleh.

  • 5. den:

   Ostrov KEY WEST – celodenní fakultativní výlet do nejjižnějšího bodu USA, kde panuje karibská atmosféra. Zajímavá je cesta po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů budete mít čas na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point – nejjižnějším bodě USA odkud je to na Kubu pouhých 140 km. Shlédnete dům spisovatele Ernesta Hemingwaye i Little White House, jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Projdete se po Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu, plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a pubů, restaurací. Neminete také centrální náměstí Mallory Square. Zdejší ulice jsou plné zeleně. Budete mít možnost vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a vychutnat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer. Nocleh.

  • 6. den:

   Osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění. Nezapomeňte si v místních obchodech koupit čepku Santa Klause, dobré šampaňské a užít si Vánoční den na plážích South Beach. Vaše fotky Vám budou závidět všichni známí. Večer si můžete dopřát štědrovečerní večeři třeba v některé z četných restauraci v oblasti Lincoln Road či Espagnola Way.. Nocleh.

  • 7. den:

   Osobní volno na South Bech. Vánoční koupání a sváteční relax na plážích lemovaných kokosovými palmami. Nocleh.

  • 8. den:

   BAHAMSKÉ OSTROVY oblíbený celodenní fakultativní výlet lodí. Užijete si koupání a odpočinek na bílých plážích.  Návrat zpět pozdě večer.

   Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění.

  • 9. den:

   Národní park EVERGLADES – půldenní fakultativní výlet do NP, který je tvořen nejrozlehlejší subtropickou divočinou v celém USA s jedinečnou flórou a faunou. Shlédnete rozlehlé mokřiny, uvidíte volně žijící krokodýly, leguány, hady i vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Návrat na hotel, volno. Nocleh.

  • 10. den:

   ORLANDO – Kennedyho vesmírné centrum – celodenní fakultativní výlet pro zájemce o vesmír a kosmonautiku. Návrat pozdě v noci.

   Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění.

  • 11. den:

   Moderní rezidenční oblast Sunny Isles Beach, kde uvidíte známé mrakodrapy jako Porsche Design Tower, Armani Tower či Trump Tower. Možnost nákupů v giga Shopping Mall Adventura. Nocleh.                              

    Alternativou je celodenní volno v Miami Beach, koupání a slunění.

  • 12. den:

   Miami – možnost individuálního výletu do Botanické zahrady Firchild Tropical Garden. Můžete se těšit na nádherné laguny lemované kokosovými palmami, jedinečnou tropickou vegetaci oblastí Karibiku, místní leguány … Nebo můžete lenošit na plážích South beach, volba je jen na Vás. Nocleh

  • 13. den:

   Osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění. Večer si můžete užít Silvestrovské oslavy v oblasti South Beach a Art Deco Distrikt. Zdejší kluby mají skvělé programy. Navíc Ocean Drive lemovaný nočními kluby se změní v jednu nekonečnou párty pod kokosovými palmami. Můžete se těšit na zážitek na který nezapomenete a který vyvrcholí na plážích South Beach ohňostrojem.

   Alternativou může být Silvestrovský program se světovými DJ v Miami Downotown s velkolepým ohňostrojem. Nocleh

  • 14. den:

   Relax po Silvestrovských oslavách, samozřejmě na plážích  v Miami Beach. Říká se “ jak na Nový rok, tak po celý rok“. Vy jej začnete koupáním a sluněním a to stojí za to…. Nocleh.

  • 15. den:

   Dle časových dispozic Dopoledne volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne transfer na letiště, odlet zpět z Miami do ČR a přestupem.

  • 16. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  INFORMACE

  Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, cestující potřebuje platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA “ESTA” vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 21 USD, hradí se platební kartou.  Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK bez dalších finančních či právních nároků na CK.

  Let je realizován renomovanou leteckou společností  s 1 přestupem. Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

  Doporučení leteckých společností ohledně připojištění pro krytí důsledku eventuálních opatření vázaných ke COVID-19: Nakolik v dnešní době jsou důsledky eventuálních Covidových restrikcí obecně známy, každý z cestujících s nimi dle právního názoru leteckých společností musí počítat. Z tohoto důvodu letecké společnosti doporučují aby každý klient uzavřel příslušné pojištění kryjící náklady za eventuální neuskutečnění cesty z důvodu možného zavedení restrikcí nebo karanténních opatření a s ní spojenou cenou letenky či dalšími náklady.

  UBYTOVÁNÍ

  Ubytování na atraktivním místě v moderních hotelových rezidencích nedaleko plážové zóny vyhledávané a turisty oblíbené MIAMI SOUTH BEACH. Možnost relaxu na blízké pláži, procházek po plážové promenádě – boardwalku. Snadná dostupnost do centra South Beach, Lincoln Road Mall, Ocean Drive …

  PROGRAM LZE DOPLNIT O DALŠÍ MOŽNOSTI

  Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon – kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace.

  *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě.

  *Jungle Island – unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6231 (Čt) 19.12.2024 - (Pá) 3.1.2025 99.990 Kč 109.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6231  (Čt) 19.12.2024(Pá) 3.1.2025 (Čt) 19.12.2024 - (Pá) 3.1.2025 76.990 Kč 82.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 14 x ubytování v oblasti Miami Beach - South Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvícího průvodce
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA
  • Poplatky za dopravu z letiště, přesuny MHD v Miami: 65 $
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 200$. Tipy a vstupy.
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Key West 120$, Everglades 75$, Orlando a Kennedyho hvězdné centrum 320$, Bahamy 300$, Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ (orientační ceny)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 4.000 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *