Kód622
Lokalita, ,
Délka 16 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
61.990 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Poznejte MIAMI – tropický ráj jižní části Floridy na jihu USA a užijte si letní dny žhavého slunce v době kdy je v Evropě zima. 

  Dopřejte si exotiku na bílých plážích MIAMI BEACH. Božské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá.  Špičková sezóna zde panuje od prosince do března, kdy sem přijíždí americká a evropská elita.

  Nechte se unést SOUTH BEACH a barevným Art Deco District, kde život nekončí ani v nočních hodinách. Okouzlí  vás zdejší temperament a omámí vyhlášené koktejly.

  Poznejte MIAMI DOWTON se svými zrcadlově se třpytícími mrakodrapy a vychutnejte si atmosféru LITLLE HAVANA vonící kubánskými specialitami, vlnící se v rytmu latina a salsy.

  Navštivte národní park EVERGLADES s jedinečnou faunou a flórou v jehož lagunách se budete  prohánět na vznášedlech nad hlavami aligátorů.

  Objevte nejjižnější část Floridy – ostrov KEY WEST  a užijte si cestu po Overseas Higway vedoucí nad oceánem , kde se setkává Mexický záliv s vodami Atlantského Oceánu.

  Program

  Předpověď počasí

  •  °C
  •  °C
  •  m/s

   

  Podrobněji

  • 1. den:

   Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.

  • 2. den:

   South Beach a Art Deco Distrikt – prohlédneme si nejstarší část Miami Beach. Božské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na proslulé ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí.

   Odpoledne volno u moře na bílých písečných plážích. Nocleh.

  • 3. den:

   Vydáme se poznávat magické a moderní  MIAMI DOWTOWN, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všude přítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem – vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města.  Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či  Bank of America Tower.

   Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním Brickell City Centre, kde bude příležitost na občerstvení.

   Odpoledne se vydáme do LITLLE HAVANA kde se budete cítit jako na Kubě. Vše je tady živé a pestré. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty procházející se středem ulic.  Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou  kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. V pozdní odpoledne návrat na hotel, volno. Nocleh.

  • 4. den:

   Osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  • 5. den:

   Ostrov KEY WEST celodenní výlet do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point  – nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km. Shlédnete dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Projdete se po Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu., jež je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací a ústí na rozlehlé Mallory Square. Zdejší ulice jsou plné zeleně a překrásných květů zdobící architektonicky zajímavé domy. Budete mít možnost vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat  zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer.

  • 6. den:

   Osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  • 7. den:

   BAHAMSKÉ OSTROVY – oblíbený celodenní fakultativní výlet lodí. Užijete si koupání a odpočinek na bílých plážích.  Návrat zpět pozdě večer.

   Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění.

  • 8. den:

   Osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  • 9. den:

   Národní park EVERGLADES  nalézající se v jižní části Floridy – půldenní fakultativní výlet. NP je tvořen nejrozlehlejší subtropickou divočinou v celém USA s  jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící  krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Návrat na hotel, volno. Nocleh.

  • 10. den:

   South Point Miami Beach – kouzelný park a úchvatné vyhlídky na panorama Miami, ostrovy Star, Palm, Fisher Island a na ostrov Key Biscayne. Odpoledne volno, koupání a slunění. Nocleh.

  • 11. den:

   ORLANDO – Kennedyho vesmírné centrum – celodenní fakultativní výlet pro zájemce o vesmír a kosmonautiku. Případně návštěva Walt DisneyWorld nebo Universal Studios Florida. Návrat pozdě v noci.

   Alternativou je volno v Miami Beach, koupání a slunění.

  • 12. den:

   Moderní rezidenční oblast Sunny Isles Beach, kde uvidíte známé mrakodrapy jako Porsche Design Tower, Armani Tower, Trump Tower a nákupy v gigantickém Shopping Mall Adventura. Nocleh.

  • 13. den:

   Návštěva Miami Sea Aquarium (fakultativně), které je proslulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat s delfíny, nebo shlédnout podmořský svět jako potápěči. Nocleh.

  • 14. den:

   Volno v Miami Beach na koupání a slunění.

  • 15. den:

   Dopoledne volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic transfer na letiště, odlet zpět z Miami.

  • 16. den:

   Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

  Informace

  Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, cestující potřebuje platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA “ESTA” vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

  Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD, hradí se platební kartou.  Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

  VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.

  V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK bez dalších finančních či právních nároků na CK.

  Let je realizován renomovanou leteckou společností  s 1 přestupem. Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

  Doporučení leteckých společností ohledně připojištění pro krytí důsledku eventuálních opatření vázaných ke COVID-19: Nakolik v dnešní době jsou důsledky eventuálních Covidových restrikcí obecně známy, každý z cestujících s nimi dle právního názoru leteckých společností musí počítat. Z tohoto důvodu letecké společnosti doporučují aby každý klient uzavřel příslušné pojištění kryjící náklady za eventuální neuskutečnění cesty z důvodu možného zavedení restrikcí nebo karanténních opatření a s ní spojenou cenou letenky či dalšími náklady.

  Program lze doplnit o další možnosti

  Seaquarium – 15 hektarový park se žraločím tunelem, velrybami, delfíny, mořskými lvy, mořským akváriem * Fliper Lagoon – kde se můžete koupat s delfíny, vše zakomponováno do krásné tropické vegetace.

  *Zoo Miami – tropický park, formou safari možnost poznat na 200 živočišných druhů volně žijících přírodě.

  *Jungle Island – unikátní uměle vytvořený tropický deštní prales, s papouščím pralesem, divokými hady, krokodýli, gibony, orangutany, vodním parkem a jezerem.

  Možnost prodloužit si pobyt

  Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6221 (Čt) 2.2.2023 - (Pá) 17.2.2023 76.990 Kč 78.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  6221  (Čt) 2.2.2023(Pá) 17.2.2023 (Čt) 2.2.2023 - (Pá) 17.2.2023 61.990 Kč 65.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Miami - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • 14 x ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech *** nebo hotelových rezidencích ***
  • Česky mluvícího průvodce
  • Celodenní výlet na Key West
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA
  • Poplatky za dopravu z letiště, přesuny MHD v Miami: 65 $
  • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 200$. Tipy a vstupy.
  • Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy
  • Fakultativních výlety: Everglades 65$, Orlando a Kennedyho hvězdné centrum 250$, Bahamy 200$, Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ (orientační ceny)
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět
  • Odbavené zavazadlo do 23 kg cca 3.500 Kč dle ceníku letecké společnosti

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *