Kód510
Lokalita,
Délka 3 dny
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
4.390 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Program

  • 1. den:

   Odjezd přes ČR do SRN

  • 2. den:

   Ráno příjezd do Nizozemska. Dle zájmu možnost individuální návštěvy jedinečného květinového parku Keukenhof, kde budete moci zažít kouzelnou atmosféru jara. Další možností jak strávit čas v Keukenhofu, pro ty co nemají zájem o placený vstup do zahrad jsou jsou Tulip show garden – pole kvetoucích tulipánů, narcisů, hyacintů které se nalézají v rámci aglomerace Keukenhofu. Kousek od Keukenhofu leží město Lisse přes které vede letošní Bollenstreek – slavné květinové korso s alegorickými vozy, květinovými kreacemi (od cca 15:30). Poté odjezd do Amsterdamu. Krátká procházka centrem města, možnost okružní plavby po kanálech (grachtech). Večer odjezd. Zpáteční cesta přes Německo..

  • 3. den:

   Návrat do ČR

  Další informace

  V případě zájmu o návštěvu parku Keukenhof doporučujeme zakoupit on-line vstupenku v předprodeji a to na vstup od 07:30 do 10:00 hodin. Vstupenky doporučujeme zakoupit u oficiálních prodejců jako je webová stránka parku keukenhof.nl, Viator nebo Get Your Guide.

  Město Amsterdam zavedlo v některých zónách omezení pohybu osob ve skupinách. Přestože s tímto omezením nesouhlasíme (nakolik je na hranici svobody pohybu), musíme jej akceptovat. V místech s omezením bude prohlídka realizována individuální procházkou na základě doporučení a volného doprovodu průvodce.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj Doprava
  5101 (Pá) 11.4.2025 - (Ne) 13.4.2025 5.990 Kč Doprava Autobus

  Ceny First minute

  KódTurnusTermínPokoj Doprava
  5101  (Pá) 11.4.2025(Ne) 13.4.2025 (Pá) 11.4.2025 - (Ne) 13.4.2025 4.390 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • Dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Cena nezahrnuje vstupy do zahrad, projíždku lodí v Amsterdamu a vstupy do dalších památek a atrakcí. Nezahrnuje místní poplatky.
  • Rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 300 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Recenze 2


  1. Děkuji za příjemný zájezd „na otočku“. Spolehliví, ochotní řidiči a velké díky patří panu průvodci Lukáši, který nešetřil užitečnými, praktickými a obohacujícími informacemi.
  2. Dobrý den, chtěla bych Vám velmi poděkovat za báječnou poznávačku do Holandska, kterou jsme si s manželem moc užili. Vše bylo naprosto perfektní! Krásný a pohodlný autobus, příjemní řidiči, celková organizace zájezdu a i to počasí celkem vyšlo :). Všechno pěkně odsejpalo a sedělo časově dle plánu, dokonce se na nikoho ani nečekalo. Velké díky a pochvala patří našemu panu průvodci. Už dlouho jsem nikoho tak příjemného a dobře se poslouchajícího nezažila :). Děkuji Vaši CK Wisnar za krásně strávený víkend!

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *