Kód350
Lokalita,
Délka 4 dny
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
4.590 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Navštivte světoznáme město na laguně  nazývaného velkolepě Serenissima, toulejte se křivolakými uličkami  po kamenných mostech mezi gondolami, projeďte se po Canal Grande, navštivte benátské ostrovy, obdivujte muránské sklo či  krajku z Burana …

  Program

  • 1. den:

   Odjezd z ČR v časové návaznosti na odjezdová místa.

  • 2. den:

   Celodenní návštěva Benátek – fascinujícího města ležícího na 117 ostrovech se 150 kanály a 400 mosty. Při prohlídce s průvodcem uvidíte nejznámější skvosty, např. jedno z nejkrásnějších náměstí Piazza San Marco s bazilikou San Marco, Dóžecím palácem, zvonicí a hodinovou věží. Podíváte se na Most vzdechů, vstoupíte také na slavný most Ponte Rialto nad kanálem Grande, projdete se kamennými uličkami přes kanály, půvabná náměsttí s četnými kostely a paláci … navštívíte i místní tržnici, typický rybí trh a také obchodní uličky. V osobním volnu budete mít dostatek času navštívit interiéry vybraných památek, vychutnat si místní speciality, posedět v kavárně na výborném capuccinu, ochutnat vynikající zmrzlinu. Můžete se projet gondolou či vaporetem po Canale Grande a z jejich paluby se kochat krásou tohoto úžasného města také nazývaného Serrenissima. Zájemci mohou také navštívit okolní ostrovy: Murano – kde uvidíte tradiční sklárny s tisíciletou tradicí, Burano – ostrov proslavený výrobou krajek a barevnými domy, či ostrov Lido s pěknými plážemi, kde se budete moci vykoupat. V podvečer odjezd na nocleh.

  • 3. den:

   Ráno odjezd k největšímu severoitalskému jezeru Lago di Garda do romantického lázeňského městečka Sirmione. Procházka k vodnímu středověkému hradu Rocca Scalighery ze 13. století. Pak osobní volno k procházce křivolakými uličkami tohoto malebného skvostu na břehu jezera. Odpoledne prohlídka Verony, jednoho z nejrásnějších italských měst, kterému se za časů Římské říše říklalo „Malý Řím“. Uvidíte velkolepou římskou arénu z růžového mramoru, Juliin dům a balkón, Piazza Erbe s Palazzo Maffei, s věží Gardello či Casou Mazanti. Dále se projdete po Piazza Signori s věží Lamberti, palácem Ragione a budovou městské rady, uvidíte i palác Scaligieri a Scaglierské hrobky… Poté osobní volno na prohlídku interiérů, či posezení v některé z pizzerií či tratoríí s chutnou veronskou kuchyní. Verona je i město módy, možnost nákupů na hlavní nákupní třídě.

  • 4. den:

   Návrat do ČR.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  3501 (Čt) 12.9.2024 - (Ne) 15.9.2024 5.990 Kč 6.290 Kč Doprava Autobus
  3502 (Čt) 22.5.2025 - (Ne) 25.5.2025 6.290 Kč 6.590 Kč Doprava Autobus
  3503 (Čt) 18.9.2025 - (Ne) 28.9.2025 6.290 Kč 6.590 Kč Doprava Autobus

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  3501  (Čt) 12.9.2024(Ne) 15.9.2024 (Čt) 12.9.2024 - (Ne) 15.9.2024 4.590 Kč 4.990 Kč Doprava Autobus
  3502  (Čt) 22.5.2025(Ne) 25.5.2025 (Čt) 22.5.2025 - (Ne) 25.5.2025 4.890 Kč 5.290 Kč Doprava Autobus
  3503  (Čt) 18.9.2025(Ne) 21.9.2025 (Čt) 18.9.2025 - (Ne) 21.9.2025 4.890 Kč 5.290 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • 1x ubytování ve 2lůžkových nebo 3lůžkových pokojích v hotelu*** s vlastním soc. zařízením
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, místní taxy, místní dopravu do Benátek
  • samostatné ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji na přání klienta: 2.000 Kč (připočítává se k ceně 2 lůžkového pokoje). Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání !
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 300 Kč na osobu
  • 1x kontinentální snídaně 400 Kč na osobu

  Napsat recenzi

  Recenze 5


  1. Benátky a okolí 25.5.-28.5.2023 Poznávací zájezd , který byl pro mě třešničkou na dortu poznávání.Nikdy se nenechte odradit délkou zájezdu. I když v tomto případě by den nebo dva navíc byly bonusem. Autobus a řidiči – spolehlivost, přesnost, u pánů řidičů oceňuji trpělivost, slušnost, dobrou náladu a úsměv, a samozřejmě i ochotu poskytnout cestujícím občerstvení. S takovými řidiči je cestování radost! Paní průvodkyně Ing. Jana Priebojová! Ne vždy má člověk štěstí na takového průvodce!!! Měla zájezd a program perfektně připravený, bohatý, podávala vyčerpávající informace. Vždy nás přesně seznámila s místem srazu, hodinou odjezdu apod., což je vzhledem k počtu účastníků někdy problém.Nutno říct, že jsme ale dodržovali časový rozvrh a vždy jsme se dostavili k odjezdu včas a bez problémů. Díky tomu jsme mohli vidět aspoň něco z krás Benátek, skvělého Sirmione a historické Verony. Protože času bylo tak akorát a člověk by chtěl vidět a projít a ochutnat všechno, co místa nabízejí.A na co nás paní průvodkyně v předstihu upozornila. Ubytování bylo v Hotelu v letovisku Jesolo, dvě minutky od pláže Lido! Překvapení!!! Po horkém dni jsme se večer mohli vykoupat v moři, ráno jít na dlouhou procházku po pláži, poslouchat šumění moře, prostě si užívat přímořského letoviska. Na dlouhé centrální ulici byla možnost nakoupit, posedět v resturacích a občerstveních, cítit se jako ti, kteří tam přijeli trávit dovolenou. Pokoje byly s vlastním sociálním zařízením, pohodlné, klimatizace fungovala automaticky, já jsem měla z balkonu výhled na pláž a moře. Snídaně v ceně euro obsahovala pečivo, máslo, džemy, salám a sýr, to vše se mohlo přidat, plus nápoje,džus, mléko, káva, kapučíno – všeho dostatek , na krásně prostřených stolech. Děkuji za možnost nahlédnout do krásného koutu Itálie. Za možnost nádherné projížďky na člunu po Gardském jezeře. To byl opravdu zážitek! A díky připravenosti paní průvodkyně jsme měli rezervovanou lodní dopravu vždy a všude a nemuseli jsme stát ve frontách a čekat. A tak jsme se dostali i na ostrov Murano a do sklárny, na ostrov Burano s přehlídkou těch nejkrásnějších barevných fasád domů, které přímo zářily v horkém slunci. Děkuji paní průvodkyni za její vstřícnost, milý přístup, bohaté vědomosti, za trpělivost s lidmi nejrůznějšího věku. Bylo mi smutno, když zájezd skončil. Ale vím, že konkrétně na tento nezapomenu. Vzpomínky, vzpomínky, vzpomínky. Ty zůstanou! Děkuji za ně. Přeji CK Wisnar všechno dobré a jen takové spokojené klienty, jako jsem byla určitě nejen já. Marcela Tomečková
  2. Dobrý den, zúčastnili jsme se zájezdu do Benátek a severní Itálie. Chceme velmi zdůraznit profesionální a velmi starostlivou péči průvodkyně – paní Katky. Krásně nás provedla památkami a velmi vzorně o klienty pečovala. Děkujeme jí za krásně prožité dny v Itálii!! Tento zájezd byl skvělý a velmi ho doporučujeme dalším klientům!!
  3. Dobrý večer, děkujeme za super výlet s výbornou delegátkou Katkou 😉 Je velmi příjemná, ochotná a její znalosti a přehled jsou úžasné 🙂
  4. Dobrý deň, touto cestou chceme poďakovať Vašej cestovném kancelárii, za perfektný zájazd do Benátok, Sirmione a Verony, z ktorého sme sa s priateľkou práve vrátili. S vašou cestovkou sme necestovali prvý krát a bol isme velmi milo prekvapení organizáciou zájezdu a tiež nádherným nadštandarným autobusom. Všetko splnilo naše očakávania. Videli sme mnoho a mali čas aj na osobné voľno a odpočinok. Máme zážitky, na ktoré nikdy nezabudneme. Chceme poďakovať nielen milej sprievodkyni Jane, ktorá sa o nás starala nad rámec jej povinností. Zorganizovala zaujímavý výlet loďou po jazere Lago di Garda, do Benátok zajistila loď so zľavou, dokázala doporučiť čo kde ochutnať, kam zájstˇna jedlo, kde majú najlepšiu zmzlinu a kde si vychutnať najlepšie capuccino.Proste velmi a ochotne poradila so všetkým. Chceme poďakovať aj pánom šoférom za ich bezpečnú a excelentnú jazdu. Zájazd doporučujeme všetkým a nielen zamilovaným. Ďakujeme krásne. Veríme, že to nebol posledný zájazd s  cestovnou kanceláriou WISNAR.
  5. Dobrý den. Zůčastnila jsem se s manželem vašeho zájezdu Benátky a krásy severní Itálie. Chtěla bych moc pochválit průvodce, pana Petra,který má neskutečné znalosti,kterými nás ohromoval celou cestu. Celý zájezd hodnotím i tak kladně,ale tohle byla třešnička na dortu.

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *