Kód710
Lokalita,
Délka 4 dny
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
16.590 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury, dějiště slavných olympijských her. Poznejte španělskou historii, kulturu i zábavu. Toto pestrobarevné město, ve kterém se snoubí starodávná i moderní atmosféra, je ideálním místem pro nevšední dovolenou. Nechte se unášet jeho temperamentem za zvuků španělských kytar a vyzkoušejte španělské speciality. Barcelona oplývá mnoha krásami a nudit se v ní rozhodně nebudete, získá vás svým temperamentem a rozmanitostí!

  Program

  • 1. den:

   Odlet z Prahy do Barcelony, přesun na hotel, ubytování. Poté se vydáme na procházku po známé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru. Potkáme různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejoriginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky, barevná květinářství, množství kaváren a restaurací. Dostaneme se až do přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. V přístavu Port Vell, který navazuje na starou čtvrť Barcelonetta zažijete pravý večerní život. Ulice plné bavících se lidí, pouličních umělců i typických katalánských hospůdek, ze kterých sálá rytmus života. Budete si moci posedět a vychutnat si večerní atmosféru města při tradičním tapas a Sangrii. Návrat na hotel, nocleh.

  • 2. den:

   Prohlídku historického centra začneme na Placa Catalunya. Vydáme se do nejstarší části Barri Gótic, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádherné Královské náměstí s palmami. Uvidíme   kanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Na Las Ramblas navštívíme známou secesní tržnici La Boquería, kde budete mít příležitost ochutnat různé speciality, včetně šunky Serano. Shlédneme slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Prohlídku ukončíme ve starém přístavu se sochou Kryštofa Kolumba. Poté osobní volno k návštěvě muzeí, nebo nákupům. V Port Vell se můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium, největší v Evropě. Možnost procházky k basilice Santa Maria del Mar, Picassovu muzeu, Parku de la Citadella. Nocleh.

  • 3. den:

   Vydáme se po stopách geniálního architekta A. Gaudího. Uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy i park Güel. Poté přesun ke stadionu Camp Nou FC Barcelonas možností navštívit sportovně nákupní centrum klubu FC Barcelona nebo samotný stadión. Poté si prohlédneme Placa d´Espaňa se známou fontánou. Vystoupáme kolem Národního paláce, Puebla Espaňol na vrch Montjüich, kde se nalézá celý komplex olympijských staveb včetně olympijského stadionu. V podvečer se přesuneme zpět do centra, kde bude opět příležitost na osobní volno. Večer můžete užívat bohatý noční život. Nocleh.

  • 4. den:

   Dle možnosti osobní volno před odletem. Přesun na letiště, odlet zpět do Prahy.

    

  Odlety a další informace

  • Odlety z Prahy
  • Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a  okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu  před odjezdem.
  • V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem  se sejít  na určeném místě srazu.
  • Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.
  • Pokud by nebyla možnost přímého letu, může být let uskutečněn s 1 přestupem
  • Charakteristika 3 lůžkového pokoje: za 3 lůžkový pokoj je považován dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Přistýlkou může být pohovka, rozkládací gauč, palanda či lehátko.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  7101 (Čt) 12.9.2024 - (Ne) 15.9.2024 21.990 Kč 22.990 Kč Doprava Letecky
  7102 (Čt) 10.4.2025 - (Ne) 13.4.2025 21.990 Kč 22.990 Kč Doprava Letecky
  7103 (Čt) 18.9.2025 - (Ne) 21.9.2025 21.990 Kč 22.990 Kč Doprava Letecky

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2 Doprava
  7101  (Čt) 12.9.2024(Ne) 15.9.2024 (Čt) 12.9.2024 - (Ne) 15.9.2024 16.590 Kč 17.990 Kč Doprava Letecky
  7102  (Čt) 10.4.2025(Ne) 13.4.2025 (Čt) 10.4.2025 - (Ne) 13.4.2025 16.590 Kč 17.990 Kč Doprava Letecky
  7103  (Čt) 18.9.2025(Ne) 21.9.2025 (Čt) 18.9.2025 - (Ne) 21.9.2025 16.590 Kč 17.990 Kč Doprava Letecky

  Cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Barcelona - Praha
  • Letištní taxy a poplatky
  • Malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
  • 3 x ubytování v hotelu typu IBIS nebo podobném v dostupnosti MHD
  • Česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu
  • Zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • Transfery a dopravu metrem, vstupy, místní taxy
  • 3 x snídaně 1490 Kč
  • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
  • Velké zavazadlo do 10kg (55x40x20) na palubu 1000 Kč
  • Odbavené zavazadlo 20-23 kg dle podmínek letecké společnosti 1900 Kč

  Napsat recenzi

  Recenze 4


  1. Vážení, spolu s manželem jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu do Barcelony v období od 15.9. 2022 až 18.9.2022. Rádi bychom poděkovali úžasné slovenské průvodkyni Janě. Její profesionální přístup a zejména přizpůsobení se rozdílným požadavkům celé skupiny nás ujistili, že i v dnešní době jsou odborníci na svém místě (pracovní pozici), kterým záleží na dobrém jméně jejich zaměstnavatele, kterému dělají jen a jen čest. S manželem jsme absolvovali několik poznávacích zájezdů s průvodcem/kyní, ale Jana nás nadchla. Její příjemné vystupování, obětavost, znalos země, ochota vyhovět všem a naplánovat pobyt dle složení účastníků zájezdu, jsou na vysoké nadprůměrné úrovni. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další zájezdy s Vaší cestovní kanceláří. Průvodkyni paní Janě mockrát děkujeme a Vám přejeme více takto kvalitních průvodců/kyň, s kterými budou Vaši klienti tak spokojeni jako my. Jsem s pozdravem Mgr. Edita Zárubová, MBA
  2. Dobrý den, chci vám poslat velké poděkování za zájezd do Barcelony v termínu 21.-24.4.2022. Měli jsme cestovat již v roce 2020, ale covid vše změnil a tak jsme cestovali až letos. Na zájezdu se nás sešlo jen šest a možná i proto, protože jsme si všichni dobře „sedli“ a hlavně díky skvělé průvodkyni Janě, se náš zájezd stal velkým relaxem. Průvodkyně byla naprosto úžasná, její znalosti lze pouze obdivovat, její přístup, velká vstřícnost a profesionalita nám na našem zájezdu vytvořila úžasnou atmosféru a i díky ní jsme poznali nejen památky a významná místa Barcelony, ale mohli jsme zažít i gastronomický zážitek při vyzkoušení místních specialit. Vše s námi průvodkyně poctivě absolvovala a nad rámec programu zájezdu jsme ještě dostali bonus v podobě návštěvy Katalánského národního uměleckého muzea, za což jsme nesmírně vděční, protože to opravdu byla třešnička na dortu. S vaší cestovkou jsme byli už po čtvrté, podruhé s průvodkyní Janou a jí bychom chtěli především za to, co pro nás vše na zájezdu udělala, velmi poděkovat. Je to opravdu člověk, který to dělá srdcem a je to člověk na správném místě. Myslím, že jsme získali nová přátelství a že se společně ještě někdy, třeba na nějakém dalším zájezdu, potkáme.
  3. Dobrý den, zúčastnili jsme se s manželkou minulý týden Vašeho leteckého zájezdu do Barcelony. Vše proběhlo bez komplikací – let, ubytování, prohlídky. Naše průvodkyně Janča se svého úkolu zhostila na výbornou – lidsky, organizačně, odborným výkladem. Po těchto dobrých zkušenostech to jistě nabyla poslední cesta s vámi.
  4. Dobrý den, děkujeme za krásný výlet do Barcelony, byl to skvělý zážitek! Velké díky patří také průvodkyni sl. Janě!

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *