Kód180
Lokalita,
Délka 5 dní
Kategorie
Typ slevy
Ubytování
Doprava
Strava
Cena od
7.490 Kč

Objednat zájezd

Přidat do oblíbených | Vaše oblíbené (0)
   Žádné oblíbené

  Kontaktní formulář

  Popis

  20. ROČNÍK OBLÍBENÉHO ZÁJEZDU.

  Program

  • 1. den:

   Odjezd. Přejezd přes ČR, SRN do Francie

  • 2. den:

   Ráno příjezd do Le Mans. Výstup z autokaru u hlavního vstupu do závodního areálu, přechod na blízké tábořiště poblíž závodní dráhy. Osobní volno. Tento den, v pátek odpoledne je otevřený přístup do boxové uličky (pit-walk), kde se presentují týmy, vozy,  jezdci, hostesky… Vstup i na trať. Pak v podvečer v ulicích města je tzv.“PARADE“ – průvod, kdy v historických vozech projíždějí jednotlivé posádky, hostesky rozdávají reklamní materiály, hrají hudby, mažoretky, průjezdy automobilů… Večer u trati je ve village bohatý program.

  • 3. den:

   Volno v arálu, rámcové závody: veteráni, Ferrari či Porsche Challenge, zahřívací kolo…. Řazení  na startovním roštu, presentace. V 15 hodin start 24 HEURES DU MANS  (15.-16.6.2024). Během celého závodu se lze pohybovat kolem trati a sledovat dění z různých míst.  K zatáčce Porsche, do Arnage a Mulsane pak jezdí kyvadlová přeprava (tzv.Navette) – v ceně vstupenky. Během pobytu lze zajít i do musea závodních automobilů…

    

  • 4. den:

   Sledování závodu, dojezd do cíle v 15:00. Podium, vyhlášení vítězů (i jednotlivých kategorií, volný přístup do boxové uličky). Sraz výpravy k večeru po konci závodu. Zpáteční cesta (přes Paříž, Remeš, SRN).

    

    

    

  • 5. den:

   Návrat do ČR.

  Vstupenky na závod

  Cena nezahrnuje vstupenku na závod, tuto si každý zajistí sám. Doporučujeme včasný nákup.

  Ceny katalog

  KódTurnusTermínPokoj Doprava
  1801 (Čt) 13.6.2024 - (Po) 17.6.2024 8.990 Kč Doprava Autobus

  Ceny Last minute

  KódTurnusTermínPokoj Doprava
  1801  (Čt) 13.6.2024(Po) 17.6.2024 (Čt) 13.6.2024 - (Po) 17.6.2024 7.490 Kč Doprava Autobus

  Cena zahrnuje

  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

  Cena nezahrnuje

  • vstupy, místní poplatky
  • vybrané místo v autokaru 300 Kč

  Napsat recenzi

  Recenze 2


  1. Zúčastnil jsem se již 10ti zájezdů na dvacetičtyřhodinovku do Le Mans. Naprosto skvělý zážitek. Učast na tomto závodu by pro fandy této disciplíny – vytrvalostní závody, měla být téměř povinná. Výborná cena, perfektní doprava, skvělý průvodce. Nyní kdy se již nemusíme dělit o autobus s účastníky zájezdu do Paříže a jedeme přímo, je to ještě lepší. Po ukončení závodu totiž nemusíme spěchat na tramvaj a vlak do Paříže. Za mě 5 hvězdiček a jediné – doporučuji.
  2. Děkujeme za komfort při cestování, opět luxus. Máme pár známých, co jezdí sami, kterým se spíše smějeme, že se musí plahočit po svých a bydlet někde mimo dění, a my máme takovou pohodu. Opravdu, super zájezd! Jako každý rok, opět se budu snažit lobbovat, ale s námi třemi můžete na příští rok počítat už teď. Toyota potvrdila, že jede, takže my taky. Vojtíšek byl nadšený, pořád o tom vykládá a frajeří 🙂 Přeji hezké léto!

  Napsat recenzi

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *