CK WISNAR
S námi si vybere každý

Cestovní kancelář WISNAR byla založena v roce 1994 jako soukromá rodinná společnost. Od tohoto roku úspěšně podniká 23. rok na základě koncesní listiny vydané fyzické osobě, Ing. Petru Wisnarovi, pod ev. č. 380401-31829-00.

Hlavním zaměřením cestovní kanceláře je příprava poznávacích zájezdů v rámci Evropského kontinentu a oblasti Středomoří. Zájezdy připravujeme nejen pro individuální klienty ale zaměřujeme se i na přípravu speciálních programů šitých na míru pro větší i menší skupiny z řad studentů, pedagogů či organizací a různých zájmových skupin.

Při přípravě a realizaci poznávacích zájezdů se snažíme, aby si naši klienti opravdu rozšířili své vědomosti a poznání vztažné k navštívené zemi, oblasti či městu. Důraz klademe na kvalitní průvodce. Naši průvodci jsou nabiti nejenom vědomostmi, ale jsou znalí i daného místního prostředí. Seznamují klienty nejenom s historii, ale i se současností, politickou a ekonomickou situací, či dalšími aktuálními informacemi.

Víme, že kvalitně podaný výklad a znalost daného prostředí umožní klientům lépe poznat navštívené místo a zároveň umožní vytvořit dokonalý zážitek z navštívené země. Toto patří mezi naše priority a tím se lišíme od jiných společností.

Víme, že při poznávání nových míst je nutno myslet i na pohodlí a bezpečnost při cestování. Naši smluvní dopravci jsou garancí kvalitní a bezpečné dopravy. Díky moderním, dobře vybaveným a pohodlným autokarům vybavených vším komfortem a také díky zkušeným řidičům znalým tras, je cestování příjemné a zážitek ze zájezdu ještě větší.

Kromě poznávacích zájezdů nabízíme pobyty v oblastech kolem Středozemního moře, s hlavním zaměřením na Španělsko.

Jistotu našich klientů garantujeme pojistkami u pojišťovny EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA:

  • Proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb. - pojistná smlouva č. 1180000010
  • Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku pro cestovní kanceláře - pojistná smlouva č. 1160000004.

Náš produkt nabízí více než 800 smluvních prodejců v rámci celé ČR. Během doby fungování naší CK jsme do světa přepravili více než 100.000 klientů. Věříme, že se k nim zařadíte i Vy, a že nám umožníte VÁŠ SEN O POZNÁNÍ A CESTOVÁNÍ ZMÉNIT VE SKUTEČNOST

Speciální sleva Speciální sleva
Rezervace
  • Po-Pá 09:00 - 17:00
  • 739 367 502
    603 564 598
Rezervace